Kurs video

Szycie patchworków metodą confetti

  • Dzięki filmowi nauczysz się jak tworzyć obrazy z tkanin,
  • będziesz mogła samodzielnie zrobić tekstylną wersję swoich ulubionych obrazów,
  • oryginalne udekorujesz mieszkanie,
  • zaskoczysz przyjaciół niezwykłym, osobistym prezentem,
  • a może kupisz ten film w prezencie żonie, przyjaciółce, mamie albo siostrze,
  • do kursu dostaniesz ekstra bonus w postaci 1 godziny moich konsultacji na żywo za pośrednictwem Clickmeetingu albo Messengera, które dla swojej wygody możesz podzielić na trzy dwudziestominutowe sesje,
  • kurs trwa prawie półtorej godziny i składa się z następujących części: inspiracje, tematyka, wydruk zdjęcia lub obrazu, tkaniny – rodzaje i wzory, cięcie tkanin i magazynowanie skrawków, ozdoby specjalne, tło, ocieplina, igły, nici i szpilki, tiul na tło, kanapka, tło z tkanin, maszyna do szycia – funkcje i wyposażenie, tło z tiulu, układanie łąki, tiul na wierzch quiltu, pikowanie, lamówka,
  • Jest dostępny również kurs stacjonarny o tej tematyce „Szycie patchworków metodą confetti”
  • Darmowym dodatkiem do tego kursu jest kurs video “Podstawy pikowania z wolnej ręki”.
Cena kursu – 330 zł brutto.

Kurs będzie dostępny zaraz po opłacie.
Dostęp do kursu jest aktywny przez rok od jego zakupu.