Szczęśliwy koniec, czyli jak wykończyć patchwork a siebie nie.

Czy często zdarza się Wam tak, jak u mnie kiedyś było, że uszyłyście cały patchwork, przepikowałyście go ślicznie i… No właśnie. I co dalej? Nie lubiłam przyszywać lamówki, nie miałam pomysłu na jakieś fajne zakończenie pracy. Efekt był taki, że patchwork zamiast cieszyć, leżał gdzieś w szafie jak wyrzut sumienia. Mam nadzieję, że po tym szkoleniu nie będziecie miały takich problemów.
Na szkoleniu poznamy:
 • Różne rodzaje lamówki:
  • ze spodu kanapki,
  • z materiału pojedynczego i podwójnego
  • przyszywane ręcznie, maszynowo, ozdobnie,
  • z jednego i z kilku kawałków,
  • narożniki pod kątem prostym, ostrym, okrągłe, a także kąty wklęsłe,
  • z wypustką,
  • ze skosu.
 • Falbanki.
 • Bordiury.
 • Prairie Points.
 • Wieszanie patchworków.

POWRÓT DO LISTY KURSÓW