Skończyłaś szyć wierzch quiltu - gratulacje!
Teraz tylko kanapka, pikowanie i lamówka. No właśnie - pikowanie...

Zawsze można poprzestać na pikowaniu w szwach albo  lotem trzmiela. Jeśli jednak choć trochę lubisz pikować, to szkolenie z projektowania jest właśnie dla ciebie.Dowiesz się jak dzięki pikowaniu sprawić, że Twój patchwork stanie się jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki.

Warsztaty dotyczą pikowania w różnych stylach - od tradycyjnego samplera poprzez quilty  z użyciem aplikacji, do nowoczesnych patchworków modern.
Poznasz różne  sztuczki, które ułatwią pikowanie, oraz wiele wzorów niezwykle efektownych, a jednocześnie prostych do wykonania. Dowiesz się również, jak  przekształcać dowolne motywy na wzory do pikowania

Szkolenie prowadzi Wiesia Pawłowska, autorka bloga www.quiltandsmile.pl
 
pik z01pik z02pik z03
pik z04pik z05pik z06
pik z07pik z09pik z11