Cena:
230 zł

Kiedy:
Kursy podstawowe odbywają się zwykle w sobotę a zaawansowane w niedzielę. Terminy zajęć podane są tutaj. Jest możliwe zorganizowanie zajęć w innym terminie, gdy zbierze się grupa minimum 6 osób. Każdy kurs rozpoczyna się o godzinie 10.00, zakończenie planujemy na 16.00.

Co będziemy robić:
Kurs podstawowy obejmuje podstawowe wiadomości o szyciu patchworków. Będziemy szyć poszewkę na poduszkę, makatkę lub wierzch na torbę. Opis kursów zaawansowanych znajduje się w kalendarzu zajęć.

Tkaniny:
Do dyspozycji są tkaniny bawełniane w różnych kolorach i wzorach, można również ze sobą przynieść swoje ulubione materiały z domu.
Maszyny do szycia: Szyjemy na maszynach czołowych producentów: Juki, Brother, Berniny, Janome, Łucznika. Każda osoba pragnąca szyć na swojej maszynie, może ją ze sobą przywieźć. Proponujemy bezpłatnie przegląd i konserwację takiej maszyny podczas zajęć.

Akcesoria:
Zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do szycia: nożyczki, szpilki, ołówki, nici, maty, noże krążkowe.

Gdzie:
Kursy odbywają się w Warszawie, na ul. Słomińskiego 19 m 95 (7 piętro). Mapkę wraz z dokładnym opisem odnalezienia lokalu znajdziecie Państwo tutaj.

Jak zapisać się na kurs:
Należy wypełnić formularz zgłoszenia na kurs, który znajduje się tutaj: formularz zgłoszenia udziału w kursie patchworkowym. W odpowiedzi dostaniecie Państwo mailowe potwierdzenie zgłoszenia i przyjęcia na kurs.

Należność w wysokości 230 zł powinna być wpłacona nie później niż 10 dni przed terminem kursu na konto:
Anna Sławińska
Powązki 21
05-084 Leszno
nr konta bankowego 42 1140 2004 0000 3602 7571 2986 
Po wykonaniu przelewu proszę przesłać jego potwierdzenie na adres biuro@szkolapatchworku.pl
Na kursie jest ograniczona liczba miejsc i o udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat należności na konto

Nasza szkoła od 1 lipca znajduje pod nowym adresem: Warszawa, ul. Słomińskiego 19 m. 95 (przy Rondzie Radowsława, dawniej Babka):

- się 2 min spacerem od przystanków tramwajowych linii 1, 4, 17, 22, 26, 27, 28, 33, 35
- 8 min spacerem od stacji metra Dworzec Gdański
- 200 m od Centrum Handlowego (gdzie na pewno znajdziecie darmowe miejsce parkingowe!)

mapa szP

Wejście do budynku znajduje się od ulicy Słomińskiego, aby je odnaleźć należy minąć pizzerię Domino’s zostawiając ją ze swojej lewej strony.

01

Chodnikiem dochodzimy do drzwi…

02 copy

…które zlokalizowane są po lewej stronie. Tu wchodzimy bez konieczności dzwonienia domofonem.

03 strz 

04

Po wejściu widzimy hall, z którego wchodzi się na klatkę schodową. Drzwi naszej klatki oznaczone są jako „Klatka IV„, są to trzecie drzwi po lewej (pierwsze to ochrona, drugie to pomieszczenie gospodarcze a trzecie to wejście do klatki numer IV).

05hall

drzwi klatki

Przy drzwiach od klatki schodowej jest domofon. Numer lokalu to 95.

Po wejściu windą wjeżdżamy na 7 piętro, a po wyjściu z windy kierujemy się w prawo i szukamy lokalu 95 z charakterystycznym symbolem…

maszyna